مهارت‌های پایه فناوری اطلاعات - ICDL

ثبت نام دوره مهارت‌های هفتگانه - ICDL ویژه کودکان و نوجوانان

۲۱ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۰:۲۶ کد : ۱۴ اطلاع رسانی تاپ خبر دوره های جدید
تعداد بازدید:۳۰۱
مرکز آموزش جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبائی، اقدام به برگزاری دوره مهارت‌های هفتگانه - ICDL ویژه کودکان و نوجوانان، با بهره گیری از اساتید مجرب نموده است.
ثبت نام دوره مهارت‌های هفتگانه - ICDL ویژه کودکان و نوجوانان

 

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌مهارت‌های هفتگانه ICDL:

 

(IT) آی تی: آشنایی با مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات. در این مهارت به یادگیری مفاهیم اولیه فناوری اطلاعات، نرم افزار، سخت افزار، شبکه‌های اطلاعاتی و رایانه پرداخته می‌شود.

(Windows) ویندوز: آشنایی با شیوه استفاده از کامپیوتر ومدیریت فایل‌ها. همان طور که می‌دانید یکی محبوب ترین و پر کاربردترین سیستم عامل‌ها ویندوز است؛ که به طور کلی یادگیری استفاده از ویندوز، مدیریت فایل‌ها و فولدرها و دیگر بخش‌های پر کاربرد آن آموزش داده می‌شود.

(Word) ورد: شیوه به کارگیری نرم افزار واژه پرداز . در مجموعه ماکروسافت آفیس (Office)، واژه پرداز ورد یکی از پرکاربردترین نرم افزارها است. در این بخش کاربران با برنامه ورد، نحوه استفاده از آن، نحوه تایپ، تنظیم و چاپ متون و اشکال مختلف آموزش می‌بینند.

(Excel) اکسل: شیوه کار با صفحه گسترده. یکی دیگر از نرم افزارهای مجموعه آفیس، اکسل (Excel) یا صفحه گسترده است. این نرم افزار برای محاسبات عددی، حسابرسی، نمودار و استفاده از فرمول‌های ریاضی استفاده می‌شود، که نحوه فرمول نویسی و محاسبات کامل به کاربران آموزش داده می‌شود.

(Access) اکسس: شیوه استفاده از نرم افزار پایگاه داده‌ها. از دیگر نرم افزارهای مجموعه آفیس، اکسس (Access) است، که برای مدیریت پایگاه داده استفاده می‌شود. در این بخش کاربران نحوه ورود اطلاعات به پایگاه داده، مدیریت پایگاه داده، ساخت کوئری و پرسشنامه را فرا می‌گیرند.

(Powerpoint) پاورپوینت: شیوه کار با نرم افزار ارائه مطلب. یکی از نرم افزارهای محبوب برای ارائه مطلب در مجموعه آفیس، پاورپوینت است، که معمولاً دانشجوها با این نرم افزار زیاد سر و کار دارند. در این بخش کاربران با ساخت اسلایدها و تنظیمات مختلف آن برای ارائه مطالب آشنا می‌شوند.

(Internet) اینترنت: اطلاعات و ارتباطات. در این بخش، کاربران با اینترنت، ارتباطات، جستجو در اینترنت و تنظیمات مختلف ویندوز و مرورگرها آشنا می‌شوند.

 

«فراگیران در پایان دوره، از مزیت دریافت گواهینامه معتبر جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی بهره مند خواهند شد.»

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمائید:

آدرس: دهکده المپیک _ زیبا دشت بالا _ جنب درمانگاه ارم _ نبش گلستان چهارم شرقی _ پ۳ _ (معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی)
شماره تلفن: ۰۲۱۴۴۷۴۵۲۳۴ _ ۰۲۱۴۴۷۴۵۲۴۲

کلید واژه ها: مهارت های هفتگانه ICDL کودک و نوجوان آموزش ورد آموزش اکسل آموزش اکسس آموزش پاورپوینت آموزش اینترنت آموزش ویندوز


نظر شما :